Własne mieszkanie, własny styl.

Nadaj własny styl swojemu mieszkaniu.

W dzisiejszych czasach z uwagi na szeroką ofertę sklepów meblowych oraz dekoracyjnych mamy możliwość stworzenia w naszym mieszkaniu wnętrza, które w pełni odzwierciedla nasz charakter i zainteresowania. Coraz częściej zapominamy o trendach i panującej modzie starając się dopasować mieszkanie do naszych potrzeb. Tworzymy przestrzeń, w której wszyscy członkowie naszej rodziny będą czuć się komfortowo, staramy się stworzyć rodzinną atmosferę, która przyciągać będzie gości do naszego domu. Dziś chcielibyśmy opisać kilka stylów, które można wziąć pod uwagę w trakcie projektowania swoich wymarzonych wnętrz.

Postaw na klasykę.

Nadal bardzo często możemy spotkać się z mieszkaniami urządzonymi w stylu klasycznym. Mieszkania te emanują elegancją I często kojarzą nam się z pewnego rodzaju przepychem. Zazwyczaj znajdziemy tam meble drewniane w ciemnych kolorach, dużą ilość dzieł sztuki między innymi obrazów i rzeźb. Dodatki wykorzystywane w tego typu mieszkaniach często są proste i podkreślają klasę wnętrza. Rozwiązania te wybierane są zazwyczaj przez starszych właścicieli nieruchomości, którzy cenią sobie taki styl.

Powrót do przeszłości.

Coraz częściej, szczególnie w mieszkaniach młodych osób możemy zauważyć i spi rację pochodzące z okresu PRL-u. Styl vintage staje się coraz popularniejszy, ponieważ pozwala wielu osobą podkreślić swoją osobowość. Są to wnętrza, które zaskakują ciekawymi rozwiązaniami takimi jak drzwi przesuwne vintage. Całość projektu wykorzystuje często stare produkty pochodzące z pchlich targów oraz od naszych dziadków i rodziców. Są to zatem wspomnienia i pamiątki naszego Dziedzictwa. Właściciele mieszkań w stylu vintage kochają różnego typu plakaty z hasłami pochodzącymi z czasów PRL-u, znajdziemy u nich również wiele książek szczególnie tych wydanych W dwudziestym wieku lub wcześniej. Mieszka na takie mają wyjątkowy charakter i panuje tam naprawdę wspaniały klimat.

Nowoczesne wnętrza.

No tak zainteresowaniem cieszą się nowoczesne wnętrza, w których panuje prostotę zarówno pod względem doboru Mebli, jak i kolorów. Zazwyczaj mieszkania te są stonowane, dominują w nich jasne barwy z delikatnymi nutami intensywniejszych kolorów. W nowoczesnych mieszkaniach Właściciele często kierują się domeną minimalizmu, to znaczy, że starają się ograniczyć ilość dodatków i zbędnych produktów w pomieszczeniach. Jest to korzystne pod względem funkcjonalności wnętrza i jego przestronności. Jest również rozwiązanie, które częściej wykorzystywane jest przez osoby młode.

Posted in Dom