Interaktywna zabawka dla malucha – Szczeniaczek Uczniaczek

Roczne dziecko coraz chętniej poznaje otaczający nas świat. Wszystkie przedmioty w zasięgu jego wzroku, czy małych rączek są bardzo interesujące i warte sprawdzenia. Każdy mały odkrywca chce je testować na swój sposób, sprawdzać, próbować na różne możliwości. Natomiast rodzice takiego maluszka chcą mu pomagać w poznawaniu otaczającego go świata i umożliwiać mu odkrywanie nowych interesujących rzeczy.

Bardzo modne jest teraz to, aby dzieci uczyły się od najmłodszych lat poprzez zabawę. Dzięki temu bawiąc się i spędzając miło czas z pociechą idealnym rozwiązaniem jest przeplatanie podczas zabawy z nim elementów edukacyjnych, które będą owocowały w przyszłości i uczyły dziecko poprzez zabawę z nim , śpiewania piosenek, czy pokazywania mu różnych rzeczy. Bardzo rozsądnym rozwiązaniem jest zakupienie maluszkowi zabawki interaktywnej dzięki, której mógłby sam ją testować i odkrywać. Dzięki temu taki wartościowy i mile spędzony czas z dzieckiem przyniesie oczekiwane rezultaty bardzo szybko.

Zdecydowanie godnym polecenia jest Szczeniaczek Uczniaczek firmy Fisher-Price. Dlaczego?

Ponieważ cena zabawki, jest adekwatna do jej jakości. Mianowicie w ofercie zakupu są dwa rodzaje szczeniaczka. Wersja dla dziewczynki, jak i wersja dla chłopca. Szczeniaczek dla dziewczynki charakteryzuje się barwą odcieni różu, a dla chłopczyka dominuje kolor niebieski. Ponadto producent zabawki pokusił się o dodatkowe nazewnictwo. Pierwszy został wyprodukowany Szczeniak Uczniaczek, dlatego wersja dla dziewczynki została nazywana później jako Siostra Szczeniaczka Uczniaczka.

Jest to zabawka o bardzo wysokiej jakości, która będzie służyć maluchom przez pierwsze lata ich życia. Maskotka ta jest już polecana dla dzieci od 6 miesiąca życia, z tego względu, że ma ona odpowiedni poziom głośności, co jest automatycznie przyjemne w tym przypadku słuchanie i jednocześnie bezpieczne dla małych uszu naszych pociech. Ponadto jest niezwykle wytrzymały, dziecko naprawdę może go testować na wiele sposobów. Trzeba jedynie uważać, aby nie zamoczyć zabawki w całości, gdyż jej uszy, łapki i brzuszek są ze sobą połączone i mógłby ulec awarii. Szczeniak uczniaczek jest godny polecenia z tego względu, że cztery łapki, uszko i brzuszek po ich naciśnięciu kolejno wydobywają z siebie różne dźwięki, tj. wierszyki, piosenki, słowa, zdania. Posiada trzy poziomy nauki, co można jasno stwierdzić, że dziecko rozwija się wraz z pokonywanymi poziomami. Pluszak poprzez swoje funkcje uczy około 100 słów, śpiewa 75 piosenek, a przykuwające wzrok maluszka świecące przyjemnymi barwami serduszko stanowi nie lada atrakcje. Ponadto uczy dziecko m.in. alfabetu, części ciała, kolorów, czy też liczb.

Szczeniaczek Uczniaczek jest perfekcyjną inwestycją w rozwój małych dzieci. Idealny pomysł na prezent, ale i na zakup dla malucha i sprezentowanie mu bez okazji takiego przyjaciela, aby razem z nim mógł poznawać świat.