Film pod tytułem Red Notice (Czerwona Nota)

Film pod tytułem Red Notice (Czerwona Nota) to świetny, wyszukany, nowoczesny film, który jest wypełniony nowościami elektronicznymi, wspaniałymi samochodami, pięknymi kobietami i najlepszymi aktorami Hollywood.

W roli głównej Rayan Reynolds oraz Gal Gadot, Dwayne Johnson, produkcja tego filmu z roku 2021. Rayan Reynolds to światowej sławy aktor, jak i również producent filmowy oraz biznesmman.

Film opowiada o historii złodzieja, którego głównym celem są starożytne zabytki, a zwłaszcza 3 cenne, złote jaja, które znajdują się w 3 różnych miejscach. Chętkę na te złote eksponaty ma każdy, nawet agent FBI i jego skryta partnerka, która w ogóle nie ujawnia prawie przez cały film, że z nim od początku współpracuje.

Złodziej antyków zostaje złapany w swoim ukrytym apartamencie, zostaje zamknięty w więzieniu w Rosji, następnie znika również złote jajo z samochodu pancernego FBI , o co jest oskarżony agent FBI Hardly i ona również trafia ze złodziejem antyków do tej samej celi.

Podczas pobytu w wiezieniu zjawia się złodziejka, która podpłaci komendanta zwiezienia, oferuje im 10% zysku z kradzieży złotych jaj, a potem oferuje 5% zysku, gdyż wartość 3 złotych jaj to około 300 mln dolarów.

Obaj uciekają z więzienia w Rosji, podczas ucieczki są ostrzeliwani, jednak kradną helikopter i uciekają, spotykają się z kolegą złodziejem, który przylatuje do nich samolotem, daje im ubrania, aby mogli ściągnąć z siebie więzienne uniformy.

Kolejnym celem staje się 2 złote jajo, które posiada handlarz bronią, ma je specjalnie ukryte, następnie złodzieje udają się na party do handlarza bronią.

Tam łatwo przedostają się do ukrytego jaja poprzez najnowszej generacji zabawki, tablet, który zmienia twarz na właściciela złotego jaja i odciska palca, który daje im możliwość wejścia do komnaty.

Tam napotykają partnerkę agenta FBI, która ukradła pierwsze jajo. Walczą z nią, rozbijają różne rzeczy, niszczą przedmioty, nagle ochrona to widzi, wzywa szefa imprezy i tam dochodzi do zamknięcia w kajdanki dwóch złodziei. Złodzieje są przykuci, złodziejka, próbuje różnych sposobów, by wyciągnąć informacje o 3 jaju.

Podczas ucieczki dwaj złodzieje jadą po 3 jajo, a wszyscy inni są wykiwani. 3 jajo znajduje się w kontenerze, gdzie kolega Hitlera chowa wszystkie eksponaty, tam w kontenerze trwa dalsza część akcji. Złodzieje znajdują eksponaty, Mercedes z 2 wojny światowej oraz wiele innych cennych przedmiotów, oraz 3 złote jajo, znajdujące się w skrzynce pod nazwą Kleopatra. Natychmiast na miejsce zjawia się partnerka, która z nimi walczy oraz ludzie z Interpolu. Następuje pościg aut, stare wojenne samochody spisują się nieźle, złodzieje nimi uciekają, a Interpol jedzie za nimi. Ucieczka wychodzi im na dobre.

Interpol określa złodziei jako Red Notice, każdy z nich dostaje tego rodzaju stempel obok swojego zdjęcia.

Na zakończenie wypada stwierdzić, że Red Notice to bardzo szczegółowo dopracowany film, pokazana jest sztuka walki, pomysłowe zagrania, najnowszej generacji urządzenia oraz profesjonalna aktorska gra, która wciąga widza w film.